X
تبلیغات
زولا
اندر حکایت آدمها و کافئین
.: تاریخ ارسال مطلب : سه‌شنبه 13 اسفند‌ماه سال 1387 :.

بر اساس آخرین تحقیقات ، انسانها و ارتباط بین آنها با خواص و مضرات کافئین شباهت زیادی دارند و تعدادی از دانشمندان بر این باورند که احتمالاً خون همان کافئین قرمز است که در رگهای انسان جاریست!!

به عنوان مثال ، شما در مواجه با بعضی از آدمها به سرعت جذب آنها میشوید اما بعد ازمدتی همین آدمها به دستگاه اعصاب مرکزی شما راه یافته و محرک سیستم اعصاب شما می شوند و در اصطلاح هنری روی اعصاب شما پاتیناژ( یا همان حرکات موزون) میروند.

همینطور در دیدار با عده ایی ، اشتهای شما کاهش یافته و در موارد شدیدتر موجب تهوع ، تشنج و اجابت مزاج میشوند . عوارض جانبی ارتباط با این دسته، اضطراب و بی خوابی است لذا توصیه میشود در صورت احساس بروز تحریک یا حساسیت ، رابطه با آنها قطع گردد.

ملاقات با دسته ایی از انسانها سبب ناهمانگی و بالا رفتن ضربان قلب میگردد و در موارد شدیدتربه بیهوشی طرف مقابل ختم میگردد . این علائم در مردان بیشتر از زنان در زمان برخورد با جنس مخالف خوش  آب و رنگ مشاهده شده است. برای پیشگیری از این عارضه توصیه میشود چهل و هشت ساعت قبل از مواجه با مشترک مورد نظر، یک نوبت رساله ایی در باب چشم پوشی از لذایذ دنیوی تناول گردد.

بر اساس تحقیقات بعضی از آدمها همانند کاپوچینو ظاهر زیبایی دارند اما با گذشت زمان و اندکی هم خوردن تنها به اندازه یک سوم فنجان حرفی برای گفتن دارند.( اصطلاح طبل توخالی در مورد این دسته از آدمها صدق میکند) کافئین موجود در اینگونه آدمها ارزش  اندازه گیری ندارد.

 در عوض کافئین موجود در بعضی از انسانها بقدری آرامش بخش است که هر لحظه به وجود آنها نیاز داریم این دسته همانند چای زلال و شفاف هستند و شما تا آخرعمر از حضور آنها لدت میبرید . 

 

 

پ.ن :

بعضی رابطه ها بعضی رفاقت ها به قدمت نخستین قهوه خانه در قسطنطنیه میرسند ، ارزشمند هستند و

مثل قهوه ترک ، غلیظ و خوش طعم و دلچسب . زندگی بدون آنها مثل فنجون خالی از قهوه می مونه.